Нова комедия за бруталната съдба на храните в супермаркета

sausage party стендъп комедия сет роугън филм

Нова анимационна комедия от Сет Роугън (Seth Rogen).

„Sausage Party“ („Парти с наденички“) е новият филм на създателите на „Pineapple Express“ („Ананас експрес“), „Neighbors“ („Да разлаем съседите“), „The Interview“ („Убийствено интервю“) и „Superbad“ („Суперяки“).

sausage party стендъп комедия сет роугън филм

Дуото Сет Роугън и Джеймс Франко (James Franco) застават отново един до друг за поредната порция смях.

В анимацията „Sausage Party“ главната роля имат продуктите от супермаркета, които с нетърпение чакат да бъдат Избрани от щандовете и да бъдат отнесени в домовете на хората. За съжаление скоро те се сблъскват с тежката действителност, в която биват брутално нарязани, сдъвкани и изядени от хората.

Комедията събира заедно зведи като Сет Роугън, Джеймс Франко, Кристен Уиг (Kristen Wiig), Джона Хил (Jonah Hill) и Салма Хайек (Salma Hayek).

„Парти с наденици“ излиза по кината на 12 Август.