
Крис Рок е най-горещата тема за разговор в последните дни и в България. Безспорно той е най-известната стендъп звезда в момента.
Заради скандала на Оскарите и шамара на Уил Смит, дори хората, които не бяха чували за комедианта вече знаят името му.
Билетите за шоуто на американският комедиант свършват за минути.
Цялата стендъп гилдия по света критикува постъпката на Уил Смит. Джим Кери дори заявки, че ще съди Уил Смит.
Крис Рок е познат в България със стендъп комедията си. Той е известен и като актьор и създател на сериала по собствения му живот – Всички мразят Крис.
Случката на Оскарите става повод за много интерпретации в най-различни сфери.
Иван Кирков, създателят на Комеди Клуб София, заедно с един от резидентите на Клуба – Христо Радоев, пресъздаде емблематичния шамар. Това се случи в края на шоуто в Бургас по време на Пролетното турне на Клуба.
Преди дни Уил Смит се извини на Крис Рок за инцидента, но е сигурно, че рекламата която направи на комедианти е повече от добра.
Сигурни сме, че ако Крис Рок дойде в България, ще има огромен интерес от фенове на стендъп комедията, които няма да се обидят толкова лесно.